NEWMAN

NEWMAN Tuning ®

Pavel NOVÁK
Newman_tuning@seznam.cz
+420 603 767 425 (T-Mobile)


   MAZDA...

      Firma Newman Tuning Vám nabízí nejširší možný výběr polepů přistrojových desek (tzv. budíků) automobilů. Vybírat si můžete z těchto základních barev:
- auta s podsvícenou přístrojovou deskou (tj. číslice a ikony svítí) bílé se zeleným, červeným nebo modrým podsvícením (tj. bílé ciferníky a červené, zelené nebo modré číslice).
- auta s nasvícenou přístrojovou deskou (tj. světlo vychází shora a dopadá na ciferníky) - jakékoliv barva ciferníků a jakékoliv barvy číslic (vybírat můžete ze zhruba 30 barev).
Dále Vám nabízíme možnost vložení vlastního loga či nápisu do volného prostoru mezi číslice nebo ikony (MATTIG, STEINMETZ, Irmscher, SPARCO, Rieger Tuning, Sport, RS, VR6, XR3i, XR4i, XR2i, GT, GTi, ...). Buďte jedineční!!!
Jedná se o kvalitní řezané fólie v případě podsvícených či nasvícených přístrojovek. V případě podsvícených přístrojovek se dodávají navíc tuhé fólie, na kterých je přímo nalepen barevný budík. Ty se pak následně mění za originální - stávající. V případě nasvícených přístrojovek se polepy lepí přímo na budík.
Navíc lze přístrojovou desku dodatečně nasvítit pomocí LED žároviček. Ty se vyrábějí modré, červené, bílé nebo UV. Jednotná cena za kus je 100 Kč. Je nutné dodat patici od žárovičky, kam má být LED žárovička naimplantována. Pokud ne, je nutno připočítat k ceně LED (100,- Kč) ještě cenu patřičné žárovičky. LEDky mají svítivost 10.000 mcd a životnost větší než 100.000 hodin.

Individuální barevné kombinace vytváříme na přání po telefonické dohodě => +420 603 767 425 nebo e-mailem Newman_tuning@seznam.cz!

Mazda 323 z roku 1991 - přístrojová deska - polep
Mazda 323 - otáčkoměr
Mazda 323 - rychloměr
Mazda 323 - palivo + teplota


900,-

Mazda 626

900,-

Mazda MX5

900,-


Ikony přístrojových desek
Následující schémata přístrojových desek jednotlivých typů vozů Mazda srovnejte s přístrojovkou Vašeho automobilu. Pokud mezi schématy nenajdete přístrojovku, která by pasovala do Vašeho auta, nevěšte hlavu a napište/zavolejte si o ní. Důležitým údajem je ročník a typ Vašeho automobilu...

Mazda 323
Mazda 626


OBJEDNAT


Klepnutím na odkaz zobrazíte nové okno s objednávkovým formulářem, do nějž vepíšete svou žádost, včetně jakýchkoli specifických požadavků. Nezbytné bude správné vyplnění kontaktních údajů! Po obdržení objednávky Vás budeme neprodleně kontaktovat...


ZPĚT DO MENU

CENÍK

NEONY

NEONY & LED

KONTAKT